O společnosti

Naše společnost má dlouhodobou tradici v oblasti servisu a realizace tepelných zařízení. Z původní firmy Jan Port, fungující od roku 1989, vznikl v roce 2010 její právní nástupce - firma Port tepelná technika s.r.o. Se změnou právní formy došlo i k postupnému rozšiřování poskytovaných služeb o prodej kompletního sortimentu tepelné techniky, její montáž a projekci.

Orientujeme se na potřeby zákazníků především z Ústeckého a Středočeského kraje. V případě speciálních a složitějších zařízení jsme schopni nabídnout naše služby po celé republice.

Máme spoustu spokojených zákazníků

Naší kvalitu a spolehlivost potvrzují stovky realizovaných zakázek pro domácnosti a průmysl. Získáváme si důvěru orientací na potřeby zákazníků, kterým naši specialisté vycházejí vstříc a pomáhají s výběrem nejvhodnějšího řešení. Tímto přístupem jsme získali důvěru domácností a významných firem jak u nás, tak i v zahraničí.

Rozumíme tomu, co děláme

Firma je držitelem řady osvědčení a certifikátů v oblasti servisu a realizace tepelných zařízení. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a seznamováni s novinkami, aby poskytované služby zůstávaly na co nejvyšší úrovni.

Rádi se s vámi setkáme osobně v naší prodejně, kde jsou naši odborníci připraveni poskytnout kvalifkovanou radu, provést servis tepelných zařízení nebo doporučit vhodné řešení vytápění vašeho domu.