AKTUALITY


podívejte se na naši poslední práci
Fotogalerie našich realizací
nové
Vytápění RD Český Jiřetín
Více
nové
Rekonstrukce kotelny škola Novosedlice
Více
nové
Kotelna Dubí
Více
nové
kotelna Roudnice
Více
nové
Tepelné čerpadlo Loučná
Více

KONTAKT

profile-image

Ing. Pavel Port

jednatel

pavel@port-teplice.cz

+420 602 420 876

profile-image

Radek Jerman

manažer servisu

radek@port-teplice.cz

+420 417 560 949

+420 603 957 108

profile-image

Petr Pejchar

manažer montáží

petr@port-teplice.cz

+420 777 976 573

profile-image

Jana Zimmermannová

rozpočty, příprava zakázek

jana@port-teplice.cz
+420 606 090 247
profile-image

Bc. Karel Doležal

rozpočty, příprava zakázek

karel@port-teplice.cz
+420 736 703 674
profile-image

Rudolf Vacek

revize plynových zařízení a tlakových nádob

revize@port-teplice.cz
+420 777 696 728
profile-image

Mgr. Jan Port

autorizované měření emisí středních zdrojů

janport@centrum.cz
+420 724 143 676
profile-image

Pavlína Portová

účetnictví, fakturace

pavlina@port-teplice.cz
+420 606 357 383
profile-image

Renata Parschová

fakturace

renata@port-teplice.cz
+420 606 640 852
profile-image

Miroslav Svitavský

sklad, náhradní díly

mira@port-teplice.cz
+420 606 689 712
profile-image

Petr Vandrovec

sklad, náhradní díly

petrvandrovec@port-teplice.cz
+420 607 682 112

Adresa

Kašparova 8 Teplice 415 01

informace

název: PORT tepelná technika s.r.o.

IČO: 29006546